O nás - Juuu

 

Vážení zákazníci, milí přátelé,

vítáme Vás na stránkách společnosti Jůůů. Dovolte, abych Vám ve stručnosti představila naši společnost a aktivity, jimiž se zabýváme.

Již od roku 2002 naše společnost dováží bytový textil několika evropských výrobců a návazně pak nabízíme kompletní služby v dodávkách dekoračních textilií na míru Vašich interiérů. Věnujeme se zařizování interiérů a nabízíme vybavení soukromých domů a bytů, penzionů, hotelů všech velikostí a kategorií, restaurací, obchodů a administrativních budov textilem – dekorace oken, čalounění nábytku, šití přehozů, polštářků, ubrusů a jiných doplňků.

Nejširší možnosti vybavení interiérů umožňuje nabídka dekoračního textilu – široký výběr záclon, dekoračních a potahových látek zahraničních výrobců v mnoha desénech a barvách ve všech cenových kategoriích, a to i v nestandardních šířkách a v nehořlavé úpravě, dále pak nabízíme i velký výběr garnýží, žaluzií a rolet. Tyto služby dodáváme na klíč a vše ve stroprocentní kvalitě.

Máme zkušenosti s nejnáročnějšími projekty, i s jednoduššími cenově méně náročnými zakázkami, nejzajímavější jsou vypsány v referencích. Vždy však vytvoříme pro zákazníka individuální návrh plně respektující jeho přání i finanční možnosti.

Trvale si udržujeme úzký kruh kvalifikovaných zaměstnanců, tak abychom byli schopni splnit přání i těch nejnáročnějších klientů a poskytovat naprosto profesionální služby.

Naším cílem je v první řadě spokojenost klienta. Té dosahujeme rychlou reakcí na zákazníkova přání a potřeby, širokým sortimentem dodávaných materiálů, designů a barev a samozřejmě i maximální kvalitou poskytovaných služeb.

Pokud tedy hledáte řešení, které by Vám mělo zajistit poskytování kvalitních služeb v této oblasti, kontaktujte nás a my vše zajistíme s radostí za Vás.

Těšíme se na spolupráci

Iva Drozdová (majitelka)

 
01 o nas
02 o nas
03 o nas
04 o nas

ZÁKAZNÍCI O NÁS ŘÍKAJÍ